Jak wygląda idealne logo dla Twojej firmy? Masz już to w głowie? Jestem przekonana, że będziesz na 100% pewny kiedy je zobaczysz, bo już setki razy słyszałam “o to mi właśnie chodziło!” albo “czyta mi Pani w myślach”!

Oczywiście nie jestem telepatką, ale doświadczenie pozwala mi na tyle zrozumieć firmy i ich potrzeby, że zazwyczaj trafiam w 10-tkę. Bazując na nim wiem, że najefektywniej praca ze mną wygląda następująco:

1. Określasz swoje potrzeby

Wysyłasz do mnie informację o tym, jakim biznesem się zajmujesz. Otrzymujesz ode mnie spersonalizowaną ankietę, po jej uzupełnieniu mam zestaw informacji w jakim kierunku pójść. Masz specjalne życzenia? Daj znać, a zobaczę, co da się zrobić!

2. Konsultacja ze mną

Umawiamy się na konsultację, w ramach której szczegółowo omawiamy Twoje potrzeby, aby perfekcyjnie dostosować logo do biznesu, w którym działasz.

Dzięki temu możesz liczyć na takie logo, które zagwarantuje pozytywny i liczne pojawienie się potencjalnych klientów.

3. Pierwsze projekty

Kiedy zbiorę już wszystkie informacje, to zabieram się do pracy abyś jak najszybciej mógł wykorzystać je do pozyskiwania klientów.

Zazwyczaj zajmuje mi to maksymalnie 48 godzin, jednak o dokładnym czasie poinformuję Cię tuż po konsultacji i poznaniu Twoich oczekiwań.

4. Masz uwagi?

Przekazujemy Ci wstępny projekt logo do akceptacji. Na tym etapie możesz już zobaczyć, jak prezentuje się Twoje nowe logo w różnych konstelacjach oraz zgłosić ewentualne uwagi co do jego wyglądu.

Będziemy pracować tak długo aż będziesz w 100% zadowolony.

5. Przekazanie plików

Gotowe logo to nie tylko to co widzisz na monitorze, ale także robocze, edytowalne pliki graficzne (.pdf / .eps / .jpg / .png), które są niezbędne do powielania np. w druku.

Od tej pory możesz cieszyć się nowoczesnym logotypem, który będzie doskonałą reklamą Twojego biznesu przez 24 godziny na dobę.

Rozpocznijmy wspólną przygodę - zamów logo

Stworzę dla Ciebie dojrzałą markę, która będzie sprzedawać jak szalona. Mało tego, jestem przekonana, że logo będzie tylko początkiem naszej biznesowej współpracy. Rezultaty tej decyzji będziesz odczuwać każdego dnia przez najbliższe lata.