Zdecydowałeś się założyć swoją firmę. Stoisz przed wyborem odpowiedniej agencji graficznej, która zaprojektuje dla Ciebie logo nie z tej ziemi. Takiej, która Cię zrozumie…

Choć jeszcze nie wiesz na 100%, jak wygląda idealne logo Twojej firmy, to na 100% będziesz o tym wiedzieć, gdy je zobaczysz..

Na co szczególnie zwrócić uwagę?

Przed dokonaniem wyboru koniecznie sprawdź doświadczenie, odpowiedzialność, a w szczególności wiarygodność potencjalnego usługodawcy.

  • Koniecznie sprawdź dotychczasowe, zrealizowane prace w postaci zwięzłego – portfolio. Jest to zawsze najlepszy dowód i zarazem idealna forma rekomendacji danego grafika.
  • Upewnij się, że nie będziesz obciążony dodatkowymi kosztami, które będą się namnażać podczas wykonywania dla Ciebie zlecenia. Ja stosuję flat-fee czyli rozliczenie za efekt, nie za godzinę.
  • Sprawdź czy dana firma oferuje możliwość skontaktowania się za pomocą poczty e-mail lub telefonu komórkowego. Omijaj szeroko firmy widmo!
  • Wybierz agencję lub freelancera, z którym będziesz współpracować przez lata. Oszczędzi to przede wszystkim czasu, ale także ryzyka, że komunikacja marki i logotypu będzie niespójna
  • Wielu spośród ponad 100 moich klientów, docenia terminowość moich działań. Wynika to z dobrej organizacji mojej pracy, inaczej trudno byłoby mi prowadzić firmę.
Przypnij emocje do znaku - spraw by Cię pamiętali

Jeśli grafik nie pozna dokładnie Twoich oczekiwań może wykonać logo zupełnie niedopasowane do specyfiki branży, w której działasz. Ja zajmuje się tym od lat i dokładnie wiem jak uzyskać efekt, którego szukasz. W magiczny sposób sprawię, że logo które otrzymasz będzie głębokim odzwierciedleniem tego co masz w głowie. Pozwól mi działać, a wyobrażenie stanie się rzeczywistością. Rozpocznij współpracę ze mną.